Online marketing tartalomkészítő és szövegíró

FELADATOK

Feladatok:

  • Tartalomfeltöltés: Weboldalak, blogok és közösségi média felületek rendszeres frissítése, új tartalmak feltöltése és meglévők karbantartása
  • Szövegírás: Kreatív és vonzó szövegek írása különböző marketinganyagokhoz, mint például blogbejegyzések, hírlevelek, közösségi média posztok, sajtóközlemények, újságcikkek, katalógusszövegek és termékleírások, magyar és angol nyelven is
  • Marketing kampányok: Részvétel marketing kampányok tervezésében és specifikálásában. Tartalom írása a megfelelő konverziós célok eléréséhez
  • Brand menedzsment: A vállalati arculat és márkaépítés támogatása, márkaüzenetek kidolgozása és kommunikálása. Együttműködve a céges grafikussal a tartalmak összeállításában
  • Közösségi média menedzsment: B2B közösségi média stratégiák kidolgozása és megvalósítása, rendszeres posztolás, közönséggel való interakció, riportok készítése, kampánytervek készítése és ütemezése
  • Piackutatás: Piaci trendek és versenytársak elemzése, javaslatok kidolgozása a marketingstratégia javítására. Aktuális B2B online média trendek követése
  • SEO optimalizálás: Tartalom optimalizálása a SEO stratégia megvalósítása és a láthatóság növelése érdekében
  • A kereskedelmi és marketing csoport munkájának támogatása, hosszú távú partnerségek építése a piaci pozíció erősítése érdekében
ELVÁRÁSOK

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség marketing, kommunikáció vagy kapcsolódó területen
  • Legalább 1 év (lehetőleg B2B területen) tapasztalat tartalomkészítés, szövegírás és marketing menedzsment területén
  • Kiváló íráskészség magyar és angol nyelven, helyesírás és nyelvtan magas szintű ismerete
  • Közösségi média platformok (LinkedIn, Facebook, Instagram, TikTok) magas szintű ismerete
  • Kreativitás és jó vizuális érzék a vonzó és figyelemfelkeltő tartalmak létrehozásához
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készségek
  • SEO alapelvek ismerete
  • Csapatmunkára való hajlandóság és jó együttműködési készség
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
ELŐNYÖK

Előnyök:

  • Angol mellett egyéb idegen nyelv ismerete előny
  • Tapasztalat CMS rendszerek (pl. WordPress) és analitikai eszközök (pl. Google Analytics) használatában, SEO és PPC gyakorlati ismeretek
  • Tapasztalat projektmenedzsment eszközök használatában
  • MS Office magasfokú ismerete
  • A fejlődésed minden állomásán (junior, medior, senior) megtalálod a helyed nálunk
A JELENTKEZÉSRŐL

Fényképes szakmai önéletrajz megküldése .pdf formátumban az alábbi e-mail címre: allas@hclinear.hu

Jelentkezéskor kérjük feltüntetni a tárgyban betölteni kívánt állás pontos megnevezését!

A MUNKAADÓ

Amit a munkaadóról tudni kell:

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. több évtizedes múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Legfőbb erősségünk az egyedi igényeket kielégítő gyenge áramú hardver- és szoftverfejlesztésében rejlik.

Csapatunkat több innovációs díjjal ismerték el és már 4x nyertük el a Magyar Brands innovatív márka díját is. Cégünk évek óta a Baranyai TOP100-as lista büszke tagja. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be a közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése, gyártása és üzemeltetése terén.

A Pécsett, az újonnan épült telephelyünkön, modern SMT és THT elektronikai gyártósorral, fejlett mérő és diagnosztikai berendezésekkel, 3D nyomtatófarmmal, számtalan jövőbe mutató szoftveres rendszerrel és modern munkakörnyezettel várunk.

Ha folyamatosan fejlődni szeretnél és egy inspiráló, összetartó csapatban, országos és nemzetközi jelentőségű projektek megvalósításában akarsz részt venni, akkor köztünk a helyed.

KARRIER

Dolgozz nálunk, fejlődj velünk,
érjünk el közös sikereket!

Biztonságos munkakörülményeket, kiszámítható, a teljesítményhez igazodó, versenyképes bért kínálunk, modern, kényelmes irodakörnyezetben. Ha hosszú távra szeretnél tervezni és szereted a szakmai kihívásokat, akkor csatlakozz hozzánk!