Üzletfejlesztési specialista

FELADATOK

Feladatok:

  • Nemzetközi piackutatás: Piaci trendek és versenytársak elemzése, új piacok felderítése és javaslatok kidolgozása az értékesítési stratégia javítására. Rendszeres piackutatás és ügyfélfelmérés, amelyek alapján ajánlásokat teszünk a műszaki és termékfejlesztési csapatoknak
  • Stratégiai partnerségek kialakítása: Hosszú távú, stratégiai partnerségek építése a piaci pozíció erősítése érdekében
  • Kapcsolattartás a termékfejlesztési és marketing csapatokkal: Együttműködés az új termékek bevezetése előtt és után
  • Piackutatási és elemző készségek: Az adatok elemzése és jelentések készítése a piaci lehetőségek és veszélyek azonosítása érdekében
  • Új piacok felderítése: Új piacok felkutatása és azok lehetőségeinek feltérképezése
  • Stratégiai ajánlások kidolgozása: Ajánlások kidolgozása az értékesítési és üzletfejlesztési stratégiák javítására
  • Értékesítési lehetőségek felkutatása: Potenciális ügyfelek és partnerek azonosítása, új üzleti lehetőségek felkutatása. Termékek és szolgáltatások aktív értékesítése, népszerűsítése, új igények felkutatása, ajánlatok készítése és tárgyalások lebonyolítása
  • A kereskedelmi és marketing csoport munkájának támogatása, hosszú távú partnerségek építése a piaci pozíció erősítése érdekében
ELVÁRÁSOK

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség kereskedelem, gazdaság, mérnöki vagy kapcsolódó területen
  • Legalább 1 év üzletfejlesztési tapasztalat (előny, ha nemzetközi B2B területen)
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Műszaki érdeklődés és nyitottság
  • Eredményorientált szemlélet és proaktív hozzáállás
  • Piackutatási és elemző készségek
  • MS Office programok rutinszerű használata
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
ELŐNYÖK

Előnyök:

  • Angol mellett egyéb idegen nyelv ismerete előny
  • Tapasztalat CRM rendszerek használatában
  • Tapasztalat projektmenedzsment eszközök használatában
  • Jó problémamegoldó képesség és döntéshozatali készség
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség nemzetközi környezetben
  • Szilárd prezentációs készség és hatékony kommunikáció képessége
  • Analitikus gondolkodásmód és adatelemző készségek
  • Kreativitás az értékesítési stratégiák és megközelítések terén
A JELENTKEZÉSRŐL

Fényképes szakmai önéletrajz megküldése .pdf formátumban az alábbi e-mail címre: allas@hclinear.hu

Jelentkezéskor kérjük feltüntetni a tárgyban betölteni kívánt állás pontos megnevezését!

A MUNKAADÓ

Amit a munkaadóról tudni kell:

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. több évtizedes múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Legfőbb erősségünk az egyedi igényeket kielégítő gyenge áramú hardver- és szoftverfejlesztésében rejlik.

Csapatunkat több innovációs díjjal ismerték el és már 4x nyertük el a Magyar Brands innovatív márka díját is. Cégünk évek óta a Baranyai TOP100-as lista büszke tagja. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be a közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése, gyártása és üzemeltetése terén.

A Pécsett, az újonnan épült telephelyünkön, modern SMT és THT elektronikai gyártósorral, fejlett mérő és diagnosztikai berendezésekkel, 3D nyomtatófarmmal, számtalan jövőbe mutató szoftveres rendszerrel és modern munkakörnyezettel várunk.

Ha folyamatosan fejlődni szeretnél és egy inspiráló, összetartó csapatban, országos és nemzetközi jelentőségű projektek megvalósításában akarsz részt venni, akkor köztünk a helyed.

KARRIER

Dolgozz nálunk, fejlődj velünk,
érjünk el közös sikereket!

Biztonságos munkakörülményeket, kiszámítható, a teljesítményhez igazodó, versenyképes bért kínálunk, modern, kényelmes irodakörnyezetben. Ha hosszú távra szeretnél tervezni és szereted a szakmai kihívásokat, akkor csatlakozz hozzánk!